Розробники Apex Legends замислилися про уповільнення темпів випуску нових легенд

Стaрший дизaйнeр пeрсoнaжів Respawn Entertainment Дeвaн Мaкгуaйр (Devan McGuire) в інтeрв’ю порталу Dexerto розповів про небезпеку перенасичення умовно-безкоштовного розрахованого на багато користувачів шутера Apex Legends новими персонажами.

Нагадаємо, що кожні три місяці останні три роки з початком чергового сезону в Apex Legends з’являється свіжа легенда. Макгуайр визнає, що рано чи пізно цій схемі можуть знадобитися зміни.

За словами Макгуайра, нових легенд все складніше робити унікальними та збалансованими, і одного разу може настати момент, коли запровадження додаткового героя щосезону почне йти грі на шкоду.

Чи зміниться графік виходу нових легенд, ще не вирішено – обговорення в Respawn Entertainment продовжуються, – проте відомо напевно: по два герої за раз творці додавати точно не будуть.

Кожен новий персонаж Apex Legends повинен органічно вписуватися у світ королівської битви, бути корисним (але не надто), досить самобутнім і пізнаваним з першого погляду навіть по силуету.

Поки остаточного рішення не прийнято, графік залишається без змін, а значить 14-й сезон, що вже готується в стінах Respawn Entertainment, Apex Legends теж принесе з собою чергову легенду.

В даний час Apex Legends готується до запуску Рятівників (13-й сезон). Новий контент стартує 10 травня поточного року на PC (Steam, Origin), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X та S, а також Nintendo Switch.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.