Огляд Prestigio SmartBook 141 C6: дисплей

Прoдoвжуємo вaс знaйoмити з кoмпaктним нoутбукoм від Прeстіжіo. У цьoму випуску гoвoримo прo екран.

Ноутбук Prestigio SmartBook 141 C6 укомплектований екраном на 14.1 дюйми. Гарний розмір, але питання в іншому. Чому вибрали TFT матрицю та роздільну здатність всього 1366 х 768 пікселів. Спробуємо розібратись.

По-перше, скажемо про комфорт діагоналі 14.1 дюйма. Це компромісний розмір між багато та мало. Діагональ комфортна для роботи з текстовими документами, таблицями, а також перегляду відео.

По-друге, цінник ноутбука та його позиціонування передбачає орієнтиацію на доступність та бюджетність. А все для того, щоб прайс став мінімальним і при цьому не обмежити покупця у продуктивності та в об’ємі вбудованого накопичувача. Як бачите, довелося обрати не IPS матрицю і не FullHD.

Покриття екрана не глянсове.

Особисто мене більше збентежила TFT матриця, тому що вона не ідеально поводиться в сонячну погоду і при редагуванні зображень можуть виникнути питання по коректному відображенню кольорів. До контрастності картинки також можна причепитися за бажання. Кути огляду невеликі.

Роздільна здатність 1366×768 – цього мало хіба що для професійних завдань у відеомонтажі та 3D графіці. А для решти вистачатиме. Для деяких завдань це навіть краще, тому що отримуємо менше навантаження на графіку, а значить, більше FPS в іграх.

Запасу яскравості для роботи в кімнаті достатньо. При читанні та перегляді відео в повній темряві очі не втомлюватимуться. Не забувайте про можливість переходу в нічний режим, при якому картинка на дисплеї переходить на теплі тони.

Якщо зображення на дисплеї ноутбука потрібно буде покращити, зробити це можна за допомогою підключення зовнішнього монітора. Таку можливість дає порт miniHDMI.

По екрану все, якщо є питання – задавайте у коментарях, обов’язково відповім.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.